Сайти спонсорів
Алекс СО - офіційний дилер Volkswagen у Львові Чоловічий костюм від Legenda Class. Найкращий чоловічий костюм. Olimp

Додано статтю про Чемпіонат світу WABBA 2014

11 Липень, 2014
Дивитись...
      Місяці  напружених  тренувань, відбіркових змагань, вивірених дієт, справжньої перевірки сили волі… І нарешті! Довгоочікувана подія - "WABBA WORLD   2014".  Попереду - командна  дорога до Греції , якої б не було без  підтримки небайдужих до цього спорту людей, що підтримують розвиток бодібілдингу в Україні  та допомагають спортсменам федерації WABBA на шляху до здобуття перемог світового рівня.
    В Греції нас чекало мальовниче місто Нафпліон, чудовий готель з просторими номерами та  видом на море. Все, що сприяє командному духу та настрою великих звершень. Трохи часу на перепочинок і зранку трансфер до місцевого палацу спорту - місця проведення змагань.
     Хвилююча мить підготовки. Українські дівчата: Синельникова Ганна (м. Київ) - категорія  «MISS SHAPE»,  Герасимчук Світлана (м.Чернівці ), Савлик Лілія (Хмельницка обл.) - категорія «MISS  MODEL» - найгарніші!!! Чоловіки: Ярмоленко Олександр                  (м. Київ ) - категорія «MEDIUM CLASS», Андрійчук Володимир (м. Львів) - категорія «JUNIOR» - немов атланти - мрія всіх жінок… 
    Помпезне відкриття... Атлети всіх країн на сцені  - незабутні відчуття!!! І попереду запекла боротьба за медалі…
    Найчисельніша категорія - Miss Model,  в якій Світлана та Лілія гідно показали себе, змусивши своїх суперниць понервувати. Лілія увійшла до десятки кращих моделей Чемпіонату світу 2014 року.
    Дуже сильна,  неочікувано міцна  категорія  Junior,  в якій виступав Володимир Андрійчук. Його  перший досвід у міжнародних змаганнях, але  Володимир тримає удар та входить до фіналу.
    Чарівна категорія - Miss Shape,  в якій Україну представляла  Ганна Синельникова, здобувши срібло. Ця напружена боротьба:  Україна - Італія, Ганна Синельникова - Tiziana Calambrese Violetta,  боротьба пропорцій, якості, довільних програм, боротьба золота та срібла.
    Категорія Medium Class - Ярмоленко Олександр - довгоочікуване золото, здобуте в нелегкій боротьбі з  Hussein Khalid Al-Khulidi, атлетом з Іраку. Це була справжня інтрига змагань… Спортсмени здобули однакову кількість балів, і для цієї категорії ввели ще один раунд де оцінювали лише їх. Вирішувалася доля першого місця. Дуже напружений  момент, але завдяки відмінній підготовці, Олександр виборов золото, ставши  володарем титулу Чемпіона світу з бодібілдингу 2014 року. 
      Ще одна, не менш захоплююча, категорія - Couples. Прекрасна можливість для спортсменів виступити у парах. Україну представляли Ярмоленко Олександр і Синельникова Ганна.  Достатньо цікава категорія, яка включає в себе два раунди: перший - парне оцінювання, другий- довільна програма. Красиве видовище -  Олександр та Ганна продемонстрували прекрасну романтично-філосовську довільну програму, за що здобули срібну винагороду. Ще одна медаль для нашої збірної. 
     У цьому році є нові враження: введено категорію "MISTER MODEL", що надихає не вельми м’язистих, проте естетичних, юнаків до участі в змаганнях.
    Всім українським спортсменам, що не мають досвіду участі у міжнародних змаганнях, але найближчим часом планують отримати такий досвід, хочу нагадати, що використання кремового гриму є порушенням умов змагань і спортсмен не допускається до подальшої боротьби. Натомість, атлет повинен мати немаркий грим, або скористатися послугою гримера, якого завжди пропонують на змаганнях. 
     Одне золото, два срібла та фіналіст – ось які підсумки збірної WABBA України на Чемпіонаті світу з бодібілдингу 2014 року у Греції.
     Українська федерація бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу версії  WABBA висловлює щиру подяку всім спортсменам за незламну волю до перемоги та бажає успіхів в подальших змаганнях. 
    Окрема подяка спонсорам за підтримку федерації та атлетів.

  До нових звершень!

 Міс Всесвіт WABBA 2013, суддя міжнародної категорії
 Наталія Касперська

e-mail: info@lkl.org.ua тел.: +38 (050) 370-56-83
Сайти федерацій
WABBA World
Партнери
Львівська міська рада Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону 'МОНОЛІТ'