Сайти спонсорів
Алекс СО - офіційний дилер Volkswagen у Львові Чоловічий костюм від Legenda Class. Найкращий чоловічий костюм. Olimp

Чемпіонат світу WABBA 2014

    Місяці  напружених  тренувань, відбіркових змагань, вивірених дієт, справжньої перевірки сили волі… І нарешті! Довгоочікувана подія - "WABBA WORLD   2014".  Попереду - командна  дорога до Греції , якої б не було без  підтримки небайдужих до цього спорту людей, що підтримують розвиток бодібілдингу в Україні  та допомагають спортсменам федерації WABBA на шляху до здобуття перемог світового рівня.
    В Греції нас чекало мальовниче місто Нафпліон, чудовий готель з просторими номерами та  видом на море. Все, що сприяє командному духу та настрою великих звершень. Трохи часу на перепочинок і зранку трансфер до місцевого палацу спорту - місця проведення змагань.
     Хвилююча мить підготовки. Українські дівчата: Синельникова Ганна (м. Київ) - категорія  «MISS SHAPE»,  Герасимчук Світлана (м.Чернівці ), Савлик Лілія (Хмельницка обл.) - категорія «MISS  MODEL» - найгарніші!!! Чоловіки: Ярмоленко Олександр                  (м. Київ ) - категорія «MEDIUM CLASS», Андрійчук Володимир (м. Львів) - категорія «JUNIOR» - немов атланти - мрія всіх жінок… 
    Помпезне відкриття... Атлети всіх країн на сцені  - незабутні відчуття!!! І попереду запекла боротьба за медалі…
    Найчисельніша категорія - Miss Model,  в якій Світлана та Лілія гідно показали себе, змусивши своїх суперниць понервувати. Лілія увійшла до десятки кращих моделей Чемпіонату світу 2014 року.
    Дуже сильна,  неочікувано міцна  категорія  Junior,  в якій виступав Володимир Андрійчук. Його  перший досвід у міжнародних змаганнях, але  Володимир тримає удар та входить до фіналу.
    Чарівна категорія - Miss Shape,  в якій Україну представляла  Ганна Синельникова, здобувши срібло. Ця напружена боротьба:  Україна - Італія, Ганна Синельникова - Tiziana Calambrese Violetta,  боротьба пропорцій, якості, довільних програм, боротьба золота та срібла.
    Категорія Medium Class - Ярмоленко Олександр - довгоочікуване золото, здобуте в нелегкій боротьбі з  Hussein Khalid Al-Khulidi, атлетом з Іраку. Це була справжня інтрига змагань… Спортсмени здобули однакову кількість балів, і для цієї категорії ввели ще один раунд де оцінювали лише їх. Вирішувалася доля першого місця. Дуже напружений  момент, але завдяки відмінній підготовці, Олександр виборов золото, ставши  володарем титулу Чемпіона світу з бодібілдингу 2014 року. 
      Ще одна, не менш захоплююча, категорія - Couples. Прекрасна можливість для спортсменів виступити у парах. Україну представляли Ярмоленко Олександр і Синельникова Ганна.  Достатньо цікава категорія, яка включає в себе два раунди: перший - парне оцінювання, другий- довільна програма. Красиве видовище -  Олександр та Ганна продемонстрували прекрасну романтично-філосовську довільну програму, за що здобули срібну винагороду. Ще одна медаль для нашої збірної. 
     У цьому році є нові враження: введено категорію "MISTER MODEL", що надихає не вельми м’язистих, проте естетичних, юнаків до участі в змаганнях.
    Всім українським спортсменам, що не мають досвіду участі у міжнародних змаганнях, але найближчим часом планують отримати такий досвід, хочу нагадати, що використання кремового гриму є порушенням умов змагань і спортсмен не допускається до подальшої боротьби. Натомість, атлет повинен мати немаркий грим, або скористатися послугою гримера, якого завжди пропонують на змаганнях. 
     Одне золото, два срібла та фіналіст – ось які підсумки збірної WABBA України на Чемпіонаті світу з бодібілдингу 2014 року у Греції.
     Українська федерація бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу версії  WABBA висловлює щиру подяку всім спортсменам за незламну волю до перемоги та бажає успіхів в подальших змаганнях. 
    Окрема подяка спонсорам за підтримку федерації та атлетів.

  До нових звершень!

 Міс Всесвіт WABBA 2013, суддя міжнародної категорії
 Наталія Касперська

e-mail: info@lkl.org.ua тел.: +38 (050) 370-56-83
Сайти федерацій
WABBA World
Партнери
Львівська міська рада Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону 'МОНОЛІТ'