Сайти спонсорів
Алекс СО - офіційний дилер Volkswagen у Львові Чоловічий костюм від Legenda Class. Найкращий чоловічий костюм. Olimp

Про оранізацію - ЛКЛ

Головна ціль нашої організації - розвиток культуризму (бодібілдингу) у м. Львові. Водночас ми тісно співпрацюємо з іншими організаціями, що розвивають даний вид спорту та з федераціями, що розвивають інші силові види спорту: пауерліфтинг, армреслінг, богатирський спорт, важку атлетику й всіляко долучаємось до їх популяризації.

Визначальною концепцією ЛКЛ - є ставка на молодь й масове залучення атлетів до активної участі в змаганнях. Тільки на першості нашого міста спортсмени, окрім звичних категорій чоловіків, змагаються у вікових категоріях 16 років (включно), 18 років (включно), 20 років (включно) та 22 роки (включно).

ЛКЛ не обмежує та не намагається диктувати свої умови й зобов'язання спортсменам-членам ЛКЛ, а навпаки - надає їм право вільного вибору версії, місця та рангу змагань у яких вони бажають брати участь. Членство в Лізі є цілком добровільним та не несе за собою жодних юридичних чи матеріальних зобов'язань, адже Ліга не збирає членських внесків, а свої матеріальні питання вирішує іншим способом. Ставлячи свій підпис на вступ у ЛКЛ, Ви просто ставите підпис за пропаганду культуризму та здорового способу життя. А принципи доступності, масовості та демократичності є основними ідеалами ЛКЛ.

На даному сайті Ви зможете знайти всю необхідну інформацію як про саму ЛКЛ, так і про її теперішню та майбутню діяльність, відшукати корисну інформацію про харчування, тренування, фармакологію та змагання як з бодібілдингу, так і з інших силових видів спорту. Також Ви зможете ознайомитись з історією виникнення, розвитком, сьогоденням та майбутніми перспективами культуризму у м. Львові.

Ліга є відкрита для всіх фізичних та юридичних осіб й з радістю розгляне всі можливі варіанти тимчасової або постійної співпраці.

Для досягнення поставлених цілей ЛКЛ дуже тісно співпрацює з Львівською міською радою, а генеральними спонсорами ЛКЛ є компанія «ГалАвтоСвіт» - офіційний дилер автомобілів NISSAN у м. Львові, молочна компанія «Галичина», також нас підтримують елітний фітнес-клуб «Атлантида» та виробник спортивного одягу фірма «Корн», за що ми висловлюємо їм щиру вдячність.

Ми радо дамо відповіді на питання, які Вас цікавлять й розглянемо всі листи які надійдуть на наш e-mail: info@lkl.org.ua

З повагою,
Президент ЛКЛ Святослав Шеремета

e-mail: info@lkl.org.ua тел.: +38 (050) 370-56-83
Сайти федерацій
WABBA World
Партнери
Львівська міська рада Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону 'МОНОЛІТ'