Сайти спонсорів
Алекс СО - офіційний дилер Volkswagen у Львові Чоловічий костюм від Legenda Class. Найкращий чоловічий костюм. Olimp

"Кубок Лева" 2005

«Кубок Лева», який з кожним роком інтенсивно підвищував свою популярність, опинився під загрозою зриву!

Не секрет, що тільки завдяки спонсорам проводяться змагання високого рівня. На цей раз спонсори опинилися в скрутному становищі. Відмінити змагання та краще підготуватися до наступного турніру, були намірами Львівської Федерації.

Турнір пройшов у вигляді маленької «Олімпії». В порівняннях було відібрано спочатку 15 чоловік, а потім залишили десятку кращих. І хоча кубками та цінними призами нагороджували 10 фіналістів, дипломи та медалі отримали всі учасники. Важка та клопітлива робота виявилася у суддів.
Технічні результати «Кубка Лева»

  1. Кравченко Богдан
  2. Науменко Юрій
  3. Кудлай Анатолій
  4. Обревко Андрій
  5. Олфатманеш Амір
  6. Кухарчук Андрій
  7. Сисун Сергій
  8. Колодій Андрій
  9. Шеремета Святослав
  10. Мучак Сергій

Але на чемпіонаті України в Києві, Федерацією України було прийняте рішення не відміняти турнір і навіть надати допомогу в його проведенні. Головним спонсором виступило підприємство «Біола». Два тижні залишалося до проведення турніру. Термін не великий, але достатній для напруженої роботи. Не залишилися осторонь і Львівські спонсори.
Хоча в положенні про змагання і було вказано про необхідність обов’язкового підтвердження приїзду учасників, заявку подали тільки 12 чоловік. Можливо, це було пов’язано з тим, що організатори вирішили провести турнір тільки в абсолютній категорії і більшість атлетів роздумували до останнього дня.
За 3 години до змагань почалася реєстрація спортсменів. І яким було здивування організаторів, коли тільки в абсолютну категорію чоловіків було зареєстровано 21 учасник. З’явилася пропозиція розбити учасників на 3 категорії і кращу трійку з кожної категорії допустити до фіналу абсолютної категорії. Однак в одній із вагових категорій опинилося більше 10 чоловік. Більшість з них були в більш кращій формі, аніж в інших категоріях. Було вирішено усі категорії об’єднати разом. Глядачі в залі активно брали участь в підтримці учасників. Багато віддавали перевагу атлету з відпрацьованою рельєфною формою, улюбленцю львівської публіки Кудлаю Анатолію, інші були вражені масивністю Науменка Юрія та пропорційно відпрацьованій формі Кравченко Богдана. Львів’янам приємно було бачити в десятці кращих і львівських атлетів – Кухарчука Андрія та Шеремету Святослава.
В жіночому бодібілдингу абсолютною чемпіонкою турніру стала чемпіонка України Бойко Світлана.
Задорожна Катерина, абсолютна чемпіонка України, призерка чемпіонату світу з бодіфітнесу, в цей раз вирішила виступити в фітнес-класі і отримала абсолютну перемогу.
Львівський глядач був приємно здивований показовими виступами 3-кратного чемпіона України, бронзового призера Чемпіонату Європи в чоловічому фітнесі Карпикова Андрія.
Змагання пройшли на високому рівні. Після вечері спортсменам було запропоновано відпочити в нічному розважальному комплексі «Міленіум», де проходили змагання.
На наступний день усі бажаючі ознайомитися з історичними пам’ятками старовинного міста були запрошені на екскурсію, яку організувала фірма «Касабланка».
Львівська обласна Федерація бодібілдингу дякує усім учасникам змагань та спонсорам, які допомогли провести свято здоров’я і краси у Львові.

Богданов В.М.
Президент ЛФББ

e-mail: info@lkl.org.ua тел.: +38 (050) 370-56-83
Сайти федерацій
WABBA World
Партнери
Львівська міська рада Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону 'МОНОЛІТ'